Dotace pro podnikatele

I v novém programovém období 2014-2020 mohou podnikatelé žádat o dotace z fondů EU na realizaci svých projektů.

POZOR NOVÉ VÝZVY PRO PODNIKATELE!!! PODROBNOSTI O AKTUÁLNÍCH VÝZVÁCH ZDE.

  • Malé podniky mohou získat dotaci až do výše 45 %.
  • Střední podniky mohou získat dotaci až do výše 35 %.
  • Velké podniky mohou získat dotaci až do výše 25 %.

V této sekci bychom Vás rádi seznámili s možností čerpání dotací pro malé, střední i velké podniky ze všech oborů podnikání. Dotace jsou určeny pro fyzické i právnické osoby, které podnikají ve zpracovatelském průmyslu, službách nebo zemědělství. Rádi bychom vám pomohli zvýšit konkurenceschopnost vaší firmy. Nabízíme Vám možnost získat dotace na celou řadu aktivit. Máte možnost  získat dotaci na nákup nových  technologií, strojů, zařízení, výstavbu nebo rekonstrukci budov a průmyslových areálů, snížení energetické náročnosti výroby, využívání alternativních zdrojů energiíí, pořízení software, patentů, využití výsledků vědy a výzkumu v praxi, propagaci vaší firmy v zahraničí, vzdělávání zaměstnanců  a celou řadu dalších projektů.

 

Je to jednoduché, stačí nám zavolat nebo vyplnit jednoduchý poptávkový formulář. Rádi Vám vše vysvětlíme a vybereme pro Vás vhodný dotační titul.

 

Vytvořili s láskou OP WEB s.r.o. | Tvroba internetových stránek a eshopů OP WEB s.r.o. | Tvroba internetových stránek a eshopů