Poptávkový formulář


Analyzujeme možnosti financování a navrhneme optimální řešení pro Vaši organizaci. Dotazník zahrnuje nezbytné základní otázky pro posouzení, zda vaše organizace, na daném místě a na konkrétní projekt může získat dotaci. Můžete si také přečíst návod uvedený ve spodní části stránky.

Celé jméno nebo název
Subjekt
Popište jiný subjekt
Kde se bude projekt realizovat
Telefon
Email
Předpokládáný rozpočet
Popis projektu
Kolik je 3+3?

Jméno a příjmení potřebujeme čistě pro informaci, komu vlastně odpovídáme. Email potřebujeme znát, abychom měli kam odpovědět, někdy je jednodušší informace probrat telefonicky, proto prosím ideálně vyplňte i telefonní kontakt.

Název Organizace je nezbytné znát pro posouzení velikosti subjektu a zjištění jeho činnosti. Některé dotace jsou určeny například pouze pro malé podniky, některé jen pro neziskové organizace, další jen pro zpracovatelský sektor, a tak dále. Dle názvu organizace si již veškeré potřebné informace dohledáme, případně se Vás doptáme.

Místo realizace projektu je důležité z důvodu, že určité dotační tituly jsou využitelné pouze v některých regionech , případně v obcích/ městech s určitým počtem obyvatel.

Každý dotační titul má určitou hranici minimálních a maximálních způsobilých výdajů, stejně jako nejvyšší možnou míru dotace, proto je důležité znát také očekávané náklady projektu.

Na závěr je samozřejmě nezbytné vědět, na co vlastně dotaci plánujete získat. Ideální je popsat projekt naprosto konkrétně. Například: plánujeme nakoupit pozemek pro vybudování nové skladovací haly, zrekonstruovat nemovitost pro výrobní účely, získat dotaci na mzdy 5 nových kolegů v IT, vybudovat čističku odpadních vod, zateplit administrativní budovu, a tak dále.

Čím více obdržíme informací, tím lépe dokážeme Vaši situaci posoudit a navrhnout vhodný dotační program.

Vytvořili s láskou OP WEB s.r.o. | Tvroba internetových stránek a eshopů OP WEB s.r.o. | Tvroba internetových stránek a eshopů